Wadokai Theme (1.0.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: core
pt: núcleo

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Address
pt: Morada

en: Services
pt: Serviços

en: Contact email
pt: Email de contacto

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Primary menu
pt: Menu primário
