Wadokai Theme (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Address
ro: Adresă

en: Services
ro: Servicii

en: Contact email
ro: E-mail de contact

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal
