Wadokai Theme (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Address
sk: Adresa

en: Services
sk: Služby

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
