Wadokai Theme (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: core
ta: மையக்கூறு

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Left sidebar
ta: இடது பக்கபகுதி

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
