Wadokai Theme (1.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Address
th: ที่อยู่

en: Contact email
th: อีเมลผู้ติดต่อ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
