Wadokai Theme (1.0.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: core
tr: çekirdek

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Address
tr: Adres

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Clients
tr: İstemciler

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Primary menu
tr: Birincil menü
