WalkScore (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Number
az: Rəqəm

en: Save
az: Saxla

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Maximum
az: Maksimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.
