WalkScore (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Number
cs: Číslo

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
cs: Minimální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
cs: Maximální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné maximum.
