WalkScore (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Number
da: Antal

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Maximum
da: Maksimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
da: Den mindste tilladte værdi af dette felt. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker et minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
da: Den højeste tilladte værdi af dette felt. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker et maksimum.
