WalkScore (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Maximum
et: Maksimum

en: Minimum
et: Miinimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.
