WalkScore (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Number
fa: عدد

en: Save
fa: ذخیره

en: Custom
fa: سفارشی

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Minimum
fa: حداقل

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fa: حداقل مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداقل خالی بگذارید.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fa: حداکثر مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداکثر خالی بگذارید.
