WalkScore (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Number
fi: Numero

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: Maximum
fi: Suurin

en: Minimum
fi: Pienin

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fi: Syötä pienin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa pienintä arvoa.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fi: Syötä suurin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa suurinta arvoa.
