WalkScore (2.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Number
gl: Número

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Maximum
gl: Máximo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
gl: O valor mínimo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
gl: O valor máximo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un máximo.
