WalkScore (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Number
hu: Szám

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hu: A legkisebb megengedett érték a mezőben. Üresen hagyandó, ha nincs alsó korlát.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hu: A mező legnagyobb megengedett értéke. Üresen hagyva nincs korlátozás.
