WalkScore (2.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Number
ja: 数値

en: Save
ja: 保存

en: Custom
ja: カスタム

en: Maximum
ja: 最大

en: Minimum
ja: 最小

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ja: このフィールドで入力が許可される最小値。空白にすると最小値はなくなります。

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ja: このフィールドで入力が許可される最大値。空白にすると最大値はなくなります。
