WalkScore (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Number
lt: Skaičius

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Minimum
lt: Minimumas
