WalkScore (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Number
lv: Skaitlis

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Minimum
lv: Minimums
