WalkScore (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Number
pl: Liczba

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Maximum
pl: Maksimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.
