WalkScore (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Number
pt: Número

en: Save
pt: Salvar

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Maximum
pt: Máximo

en: Minimum
pt: Mínimo

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pt: O valor mínimo permitido para esse campo. Deixe em branco para não limitar.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pt: O valor máximo permitido para esse campo. Deixe em branco para não limitar.
