WalkScore (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Number
tr: Sayı

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: Maximum
tr: En fazla

en: Minimum
tr: En az

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
tr: Bu alanda kullanılabilecek minimum değer. Minimum değer kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
tr: Bu alanda kullanılabilecek maksimum değer. Maksimum değer kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.
