WalkScore (2.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Number
uk: Число

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Maximum
uk: Максимум

en: Minimum
uk: Мінімум

en: No Data
uk: Нема даних

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
uk: Найменше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо мінімуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
uk: Найбільше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо максимуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: Test Results
uk: Результати перевірки
