WalkScore (2.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Number
be: Нумар

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Maximum
be: Максімум

en: Minimum
be: Мінімум

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
be: Мінімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
be: Максімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.
