WalkScore (2.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Number
ca: Número

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Minimum
ca: Mínim

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ca: El valor mínim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap mínim.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ca: El valor màxim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap màxim.
