WalkScore (2.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Number
el: Αριθμός

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
el: Η ελάχιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει ελάχιστο.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
el: Η μέγιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει μέγιστο.
