WalkScore (2.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Number
eu: Zenbakia

en: Save
eu: Gorde

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Minimum
eu: Minimoa
