WalkScore (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Number
hi: संख्या

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Minimum
hi: न्यूनतम
