WalkScore (2.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Number
it: Numero

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato

en: Maximum
it: Massimo

en: Minimum
it: Minimo

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
it: Valore minimo permesso in questo campo. Lasciare vuoto per nessun valore minimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
it: Valore massimo permesso in questo campo. Lasciare vuoto per nessun valore massimo.
