WalkScore (2.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Number
jv: Angka

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Maximum
jv: Maksimal

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.
