WalkScore (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Number
nl: Getal

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.
