WalkScore (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Number
sl: Številka

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Minimum
sl: Najmanj
