WalkScore (2.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Number
oc: Nombre

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom
oc: Personalizat

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
oc: La valor minimala que cal permetre en aqueste camp. Daissatz-lo en blanc per no establir cap minimal.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
oc: La valor maximala que cal permetre en aqueste camp. Daissatz-lo en blanc per no establir cap màxim.
