WalkScore (2.0.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Number
ro: Număr

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Maximum
ro: Maxim

en: Minimum
ro: Minim

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ro: Valoarea minimă care ar trebui să fie permisă în acest câmp. Lăsați necompletat pentru nici o valoare minimă.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ro: Valoarea maximă care ar trebui permisă în acest câmp. Lăsați necompletat pentru nici o maximă.
