WalkScore (2.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Number
ta: எண்

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு
