WalkScore (2.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Number
vi: Số

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
vi: Giá trị nhỏ nhất cho phép nhập vào trường này. Để trống nếu không có giá trị nhỏ nhất.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
vi: Giá trị lớn nhất cho phép nhập vào trường này. Để trống nếu không có giá trị lớn nhất.
