Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Administration
af: Administrasie

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Referrer
af: Verwyser
