Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Administration
es: Administración

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Location
es: Ubicación

en: Severity
es: Gravedad

en: Referrer
es: Referente
