Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Administration
hr: Administracija

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Referrer
hr: Dovoditelj
