Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Hostname
ps: کوربه نوم
