Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Administration
ar: الإدارة

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Referrer
ar: أحال إليه
