Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Administration
ja: 管理

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Referrer
ja: リファラ
