Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Referrer
th: อ้างอิง
