Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Administration
vi: Quản lý

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến
