Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری
