Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Administration
ro: Administrare

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: Location
ro: Locația

en: Severity
ro: Gravitate

en: Referrer
ro: Referință
