Watchdog Mailer (2.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Mail
hu: Levél

en: Recipient email
hu: Címzett

en: Enter the e-mail address that should receive copies of watchdog entries.
hu: Az email cím, ahová a naplóbejegyzések másolatát el kell küldeni.

en: Send all PHP entries
hu: Minden PHP bejegyzés küldése.

en: If the PHP creates any watchdog log entry, then email it out.
hu: Ha a PHP bármilyen naplóbejegyzést készít, küldje el emailben.

en: This module sends email about watchdog log entries.
hu: Ez a modul emailt küld a naplóbejegyzésekről.

en: Error in the database log: @channel
hu: Hiba az adatbázis naplóban: @channel
