Watchdog Mailer (3.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Link
mr: दुवा

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Referrer
mr: शिफारसदार
