Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Channel
cs: Kanál

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Channels
cs: Kanály

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: Recipient email address
cs: E-mailová adresa příjemce
