Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Link
eu: Esteka

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: IP Address
eu: IP Helbidea
