Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: IP Address
oc: Adreça IP
