Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Link
sv: Länk

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Channel
sv: Kanal

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Channels
sv: Kanaler

en: Referer
sv: Refererare

en: Recipient email address
sv: Mottagarens e-postadress
